הבדלים בין גרסאות בדף "תקציב סוכנות"

מתוך Wikibbutz
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
(דף חדש: '''תקציב סוכנות''' - הלוואות בתנאים נוחים, שניתנו לקיבוץ בארי, כמו לקיבוצים אחרים, ע"י המחלקה להתיישבות...)
 
 
שורה 1: שורה 1:
'''תקציב סוכנות''' - הלוואות בתנאים נוחים, שניתנו לקיבוץ [[בארי]], כמו לקיבוצים אחרים, ע"י המחלקה להתיישבות של [[הסוכנות]] היהודית, מאז העליה על הקרקע. התקציב ניתן לשם הקמת תשתית כלכלית לקיבוץ (בניית בתי מגורים, מבני משק, הקמת ענפי משק, ורכישת ציוד חקלאי ותעשייתי), נמשך כל שנות ה–50 ובשלוש השנים האחרונות הוגדר כ[[תקציב ביסוס]] (ע"ע). החוזה על סיום קבלת התקציב נחתם בראשית שנות ה–60 והתשלומים להחזרתו אמורים היו להתפרש על 47 שנים. בפועל הסתיימו כל תשלומי ההלוואות לסוכנות בראשית שנות ה–80.
+
'''תקציב סוכנות''' - הלוואות בתנאים נוחים, שניתנו לקיבוץ [[בארי]], כמו לקיבוצים אחרים, ע"י המחלקה להתיישבות של [[הסוכנות]] היהודית, מאז העליה על הקרקע. התקציב ניתן לשם הקמת תשתית כלכלית לקיבוץ (בניית בתי מגורים, מבני משק, הקמת ענפי משק, ורכישת ציוד חקלאי ותעשייתי), נמשך כל שנות ה–50 ובשלוש השנים האחרונות הוגדר כ[[תקציב ביסוס]]. החוזה על סיום קבלת התקציב נחתם בראשית שנות ה–60 והתשלומים להחזרתו אמורים היו להתפרש על 47 שנים. בפועל הסתיימו כל תשלומי ההלוואות לסוכנות בראשית שנות ה–80.
  
 
[[קטגוריה:ת]]
 
[[קטגוריה:ת]]
 
[[קטגוריה:כלכלה]]
 
[[קטגוריה:כלכלה]]

גרסה אחרונה מ־08:14, 14 בספטמבר 2007

תקציב סוכנות - הלוואות בתנאים נוחים, שניתנו לקיבוץ בארי, כמו לקיבוצים אחרים, ע"י המחלקה להתיישבות של הסוכנות היהודית, מאז העליה על הקרקע. התקציב ניתן לשם הקמת תשתית כלכלית לקיבוץ (בניית בתי מגורים, מבני משק, הקמת ענפי משק, ורכישת ציוד חקלאי ותעשייתי), נמשך כל שנות ה–50 ובשלוש השנים האחרונות הוגדר כתקציב ביסוס. החוזה על סיום קבלת התקציב נחתם בראשית שנות ה–60 והתשלומים להחזרתו אמורים היו להתפרש על 47 שנים. בפועל הסתיימו כל תשלומי ההלוואות לסוכנות בראשית שנות ה–80.