הבדלים בין גרסאות בדף "פיצוץ מסילת הברזל"

מתוך Wikibbutz
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
(דף חדש: פ'''יצוץ מסילת הברזל''' - במהלך מלחמת העצמאות, נשלחה מנחאביר כיתה של אנשי פלמ"ח, לחבל במסילת הברזל מע...)
 
 
שורה 1: שורה 1:
פ'''יצוץ מסילת הברזל''' - במהלך [[מלחמת העצמאות]], נשלחה מ[[נחאביר]] כיתה של אנשי פלמ"ח, לחבל במסילת הברזל מעזה למצרים. אליהם צורפו גם החברים - דן אבנד ואליהו גת. הם יצאו מספר פעמים בלילות לכוון דיר–בלאח והניחו מטענים של חומרי נפץ מאולתרים. הפיצוצים הללו לא הפסיקו את תנועת הרכבות ברצועה, אבל היה בהם משום הטרדה לאויב והרמת המורל לחבר'ה בנחאביר.  
+
'''פיצוץ מסילת הברזל''' - במהלך [[מלחמת העצמאות]], נשלחה מ[[נחאביר]] כיתה של אנשי פלמ"ח, לחבל במסילת הברזל מעזה למצרים. אליהם צורפו גם החברים - דן אבנד ואליהו גת. הם יצאו מספר פעמים בלילות לכוון דיר–בלאח והניחו מטענים של חומרי נפץ מאולתרים. הפיצוצים הללו לא הפסיקו את תנועת הרכבות ברצועה, אבל היה בהם משום הטרדה לאויב והרמת המורל לחבר'ה בנחאביר.  
  
 
[[קטגוריה:פ]]
 
[[קטגוריה:פ]]
 
[[קטגוריה:ארועים היסטוריים]]
 
[[קטגוריה:ארועים היסטוריים]]
 
[[קטגוריה:צבא ובטחון]]
 
[[קטגוריה:צבא ובטחון]]

גרסה אחרונה מ־16:11, 21 במאי 2007

פיצוץ מסילת הברזל - במהלך מלחמת העצמאות, נשלחה מנחאביר כיתה של אנשי פלמ"ח, לחבל במסילת הברזל מעזה למצרים. אליהם צורפו גם החברים - דן אבנד ואליהו גת. הם יצאו מספר פעמים בלילות לכוון דיר–בלאח והניחו מטענים של חומרי נפץ מאולתרים. הפיצוצים הללו לא הפסיקו את תנועת הרכבות ברצועה, אבל היה בהם משום הטרדה לאויב והרמת המורל לחבר'ה בנחאביר.