הבדלים בין גרסאות בדף "מרכולית"

מתוך Wikibbutz
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
 
(4 גרסאות ביניים של 3 משתמשים אינן מוצגות)
שורה 1: שורה 1:
'''מרכולית''' - פועלת מאז 1983 במבנה חדר–האכילה החדש ומספקת מוצרי חלב, ירקות, פירות ומוצרי מזון אחרים. חלקם מסופקים מבחוץ וחלקם - מ[[משק הילדים]] ומ"[[שביל החלב]]". בשנים שלפני כן, חברים נהגו לאכול את ארוחותיהם בחדר–האכילה בלבד והסתפקו בשקיות פרי, שחולקו מדי פעם ע"י האקונומיה. רק משעלתה רמת החיים ומשפחות החלו לאכול גם בדירותיהם, גבר הצורך בהקמת המרכולית. מאז 1994 נמכרות במרכולית גם "[[עוגות דוליס]]".
+
[[תמונה:Markolit.jpg|430px|thumb|מרכולית: ביצים, גבינה, חלב ושאר ירקות]]
 +
 
 +
'''מרכולית''' - פועלת מאז 1983 במבנה [[חדר-האכילה החדש]] ומספקת מוצרי חלב, ירקות, פירות ומוצרי מזון אחרים. חלקם מסופקים מבחוץ וחלקם - מ[[משק הילדים]] ומ"[[שביל החלב]]". בשנים שלפני כן, חברים נהגו לאכול את ארוחותיהם בחדר–האכילה בלבד והסתפקו בשקיות פרי, שחולקו מדי פעם ע"י האקונומיה. רק משעלתה רמת החיים ומשפחות החלו לאכול גם בדירותיהם, גבר הצורך בהקמת המרכולית. ב-1994 נמכרו במרכולית גם "[[עוגות דוליס]]" ומאוחר יותר, בשנת 2008 [[עוגות "ללוש"]] של יקי שגיא.
  
 
[[קטגוריה:מ]]
 
[[קטגוריה:מ]]
 
[[קטגוריה:ענפי שירות]]
 
[[קטגוריה:ענפי שירות]]

גרסה אחרונה מ־20:05, 3 בדצמבר 2011

מרכולית: ביצים, גבינה, חלב ושאר ירקות

מרכולית - פועלת מאז 1983 במבנה חדר-האכילה החדש ומספקת מוצרי חלב, ירקות, פירות ומוצרי מזון אחרים. חלקם מסופקים מבחוץ וחלקם - ממשק הילדים ומ"שביל החלב". בשנים שלפני כן, חברים נהגו לאכול את ארוחותיהם בחדר–האכילה בלבד והסתפקו בשקיות פרי, שחולקו מדי פעם ע"י האקונומיה. רק משעלתה רמת החיים ומשפחות החלו לאכול גם בדירותיהם, גבר הצורך בהקמת המרכולית. ב-1994 נמכרו במרכולית גם "עוגות דוליס" ומאוחר יותר, בשנת 2008 עוגות "ללוש" של יקי שגיא.