הבדלים בין גרסאות בדף "מזכיר פנים"

מתוך Wikibbutz
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
 
שורה 1: שורה 1:
'''מזכיר פנים''' - ממלא תפקיד מרכזי בחיי הקיבוץ ובקשרים עם מוסדות התנועה. עומד בראש ה[[מזכירות]] ומתפקידיו להכין את הדיונים לקראת ישיבות המזכירות והאסיפות, לדאוג לביצוע החלטות שהתקבלו, לפקח על פעילותן של הוועדות השונות ולטפל בכל נושא אירגוני הקשור לבארי. בתוקף תפקידו, חבר בו[[ועדת חברה]], [[ועדת קליטה]], [[ועדה כלכלית|הוועדה הכלכלית]], [[שולחן עבודה]], [[ועדת מינויים]] ו[[ועדת אסיפה]]. המזכיר נבחר אחת לשנתיים. המזכיר מיולי 2016 הוא יניב הגי [[בעלי תפקידים בכל הזמנים|רשימת המזכירים בעבר]].
+
'''מזכיר פנים''' - ממלא תפקיד מרכזי בחיי הקיבוץ ובקשרים עם מוסדות התנועה. עומד בראש ה[[מזכירות]] ומתפקידיו להכין את הדיונים לקראת ישיבות המזכירות והאסיפות, לדאוג לביצוע החלטות שהתקבלו, לפקח על פעילותן של הוועדות השונות ולטפל בכל נושא אירגוני הקשור לבארי. בתוקף תפקידו, חבר בו[[ועדת חברה]], [[ועדת קליטה]], [[ועדה כלכלית|הוועדה הכלכלית]], [[שולחן עבודה]], [[ועדת מינויים]] ו[[ועדת אסיפה]]. המזכיר נבחר אחת לשנתיים. המזכיר מיולי 2016 הוא יניב הגי.
 +
 
 +
[[בעלי תפקידים בכל הזמנים|רשימת המזכירים בעבר]].
  
 
[[קטגוריה:מ]]
 
[[קטגוריה:מ]]
 
[[קטגוריה:בעלי תפקידים]]
 
[[קטגוריה:בעלי תפקידים]]

גרסה אחרונה מ־11:22, 11 באוגוסט 2016

מזכיר פנים - ממלא תפקיד מרכזי בחיי הקיבוץ ובקשרים עם מוסדות התנועה. עומד בראש המזכירות ומתפקידיו להכין את הדיונים לקראת ישיבות המזכירות והאסיפות, לדאוג לביצוע החלטות שהתקבלו, לפקח על פעילותן של הוועדות השונות ולטפל בכל נושא אירגוני הקשור לבארי. בתוקף תפקידו, חבר בוועדת חברה, ועדת קליטה, הוועדה הכלכלית, שולחן עבודה, ועדת מינויים וועדת אסיפה. המזכיר נבחר אחת לשנתיים. המזכיר מיולי 2016 הוא יניב הגי.

רשימת המזכירים בעבר.