הבדלים בין גרסאות בדף "מדפסת צבע דיגיטלית"

מתוך Wikibbutz
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
(דף חדש: ה-Varicolor (בקיצור: VC) הוא כינוי מקומי (בדפוס בארי) למדפסת צבע דיגיטלית ‏(Versamark BCP (Business Color Printers , שפותחה על י...)
 
 
(6 גרסאות ביניים של 4 משתמשים אינן מוצגות)
שורה 1: שורה 1:
ה-Varicolor (בקיצור: VC) הוא כינוי מקומי (בדפוס בארי) למדפסת צבע דיגיטלית ‏(Versamark BCP (Business Color Printers , שפותחה על ידי חברת SDP של סאיטקס, בשיתוף עם דפוס בארי. הטכנולוגיה שלה מאפשרת הדפסת נתונים אישיים בצבע מלא המשתנים מדף לדף, במהירות גבוהה יותר מכל מדפסת דיגיטלית אחרת שקיימת בעולם.
+
[[תמונה:VariColor.jpg|thumb|350px|'''VariColor''' - מדפסת הצבע המהירה בעולם, 2000]]
  
המדפסת פועלת בטכניקת הזרקת דיו. מדפיסה צבע פרוצס מלא במהירות של עד 500 מערכות בדקה. קיבוע (יבוש) הדיו מתבצע בעזרת תנור הבנוי כתוף חם + מפוח אויר. רזולוצית ההדפסה היא 600x300 DPI. יכולה להדפיס סימפלקס, דופלקס, 1up או 2up. הזנת נייר מגליל בלבד.  
+
ה-'''Varicolor''' (בקיצור: VC) הוא כינוי מקומי (ב[[דפוס בארי]]) למדפסת צבע דיגיטלית ‏(Versamark BCP (Business Color Printers , שפותחה על ידי חברת SDP של סאיטקס, בשיתוף עם דפוס בארי. הטכנולוגיה שלה מאפשרת הדפסת נתונים אישיים בצבע מלא המשתנים מדף לדף, במהירות גבוהה יותר מכל מדפסת דיגיטלית אחרת שהיתה קיימת בעולם בזמן רכישתה.  
  
בדפוס בארי 3 מכונות Varicolor: ‏ VC3, VC2, VC1 , הבכורה הותקנה בשנת 2000.
+
המדפסת פועלת בטכניקת הזרקת דיו. מדפיסה צבע פרוצס מלא במהירות של עד 500 מערכות בדקה. קיבוע (יבוש) הדיו מתבצע בעזרת תנור הבנוי כתוף חם + מפוח אוויר. רזולוצית ההדפסה היא 600x300 DPI. המדפסת יכולה להדפיס סימפלקס, דופלקס, 1up או 2up (תשאלו את אנשי הדפוס מה כל זה אומר...) הזנת הנייר היא מגליל בלבד.
 +
 
 +
בדפוס בארי 3 מכונות Varicolor: ‏VC3 ,VC1 (עם 8 ראשי הדפסה), כשהבכורה הותקנה בשנת 2000.
 +
בפברואר 2009 הותקנה מכונה חדשה שלה 10 ראשי הדפסה והיא קיבלה את שמה VC10. עם התקנתה הוצאה VC2 משימוש.
 +
 
 +
[[תמונה:VC_2000.jpg|right|thumb|450px|'''חנוכת ה-VC''', מדפסת הצבע המהירה בעולם, במאי 2000 בהשתתפות בנימין בן אליעזר, שר התקשורת, יואב שלוש, נשיא סאיטקס, גיורא, מנכ"ל דפוס בארי ו[[מנצ'ר]], ראש המועצה]]
 +
 
 +
[[קטגוריה:מ]]
 +
[[קטגוריה:דפוס]]

גרסה אחרונה מ־04:42, 6 במאי 2010

VariColor - מדפסת הצבע המהירה בעולם, 2000

ה-Varicolor (בקיצור: VC) הוא כינוי מקומי (בדפוס בארי) למדפסת צבע דיגיטלית ‏(Versamark BCP (Business Color Printers , שפותחה על ידי חברת SDP של סאיטקס, בשיתוף עם דפוס בארי. הטכנולוגיה שלה מאפשרת הדפסת נתונים אישיים בצבע מלא המשתנים מדף לדף, במהירות גבוהה יותר מכל מדפסת דיגיטלית אחרת שהיתה קיימת בעולם בזמן רכישתה.

המדפסת פועלת בטכניקת הזרקת דיו. מדפיסה צבע פרוצס מלא במהירות של עד 500 מערכות בדקה. קיבוע (יבוש) הדיו מתבצע בעזרת תנור הבנוי כתוף חם + מפוח אוויר. רזולוצית ההדפסה היא 600x300 DPI. המדפסת יכולה להדפיס סימפלקס, דופלקס, 1up או 2up (תשאלו את אנשי הדפוס מה כל זה אומר...) הזנת הנייר היא מגליל בלבד.

בדפוס בארי 3 מכונות Varicolor: ‏VC3 ,VC1 (עם 8 ראשי הדפסה), כשהבכורה הותקנה בשנת 2000. בפברואר 2009 הותקנה מכונה חדשה שלה 10 ראשי הדפסה והיא קיבלה את שמה VC10. עם התקנתה הוצאה VC2 משימוש.

חנוכת ה-VC, מדפסת הצבע המהירה בעולם, במאי 2000 בהשתתפות בנימין בן אליעזר, שר התקשורת, יואב שלוש, נשיא סאיטקס, גיורא, מנכ"ל דפוס בארי ומנצ'ר, ראש המועצה