הבדלים בין גרסאות בדף "הצ'יזבטרון בנחאביר"

מתוך Wikibbutz
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
שורה 1: שורה 1:
'''הצ'יזבטרון בנחאביר''' - בשלהי [[מלחמת העצמאות]] הגיע הצ'יזבטרון ל[[נחאביר]] ובערב הופיע עם תכניתו בפני הנוכחים במשלט. למחרת, יצאו במשאית לכיוון ניר–עם, נהג המשאית היה דן אבנד והצטרפו אליהם כמה מהחברים בנחאביר. בהגיעם למקום מושבה של משפחת ה[[ווחידאת]] (ע"ע), עלתה המשאית על מוקש. הנוסעים הועפו מהמשאית ושני חברי בארי וחברת הלהקה, נפצעו. מנחאביר הגיעה עזרה והוזעק אמבולנס צבאי ומשאית, שפינה את הפצועים ואת אנשי הצ'זבטרון לניר–עם.  
+
'''הצ'יזבטרון בנחאביר''' - בשלהי [[מלחמת העצמאות]] הגיע הצ'יזבטרון ל[[נחאביר]] ובערב הופיע עם תכניתו בפני הנוכחים במשלט. למחרת, יצאו במשאית לכיוון ניר–עם, נהג המשאית היה דן אבנד והצטרפו אליהם כמה מהחברים בנחאביר. בהגיעם למקום מושבה של משפחת ה[[ווחידאת]], עלתה המשאית על מוקש. הנוסעים הועפו מהמשאית ושני חברי בארי וחברת הלהקה, נפצעו. מנחאביר הגיעה עזרה והוזעק אמבולנס צבאי ומשאית, שפינה את הפצועים ואת אנשי הצ'זבטרון לניר–עם.  
  
 
[[קטגוריה:צ]]
 
[[קטגוריה:צ]]
 
[[קטגוריה:צבא ובטחון]]
 
[[קטגוריה:צבא ובטחון]]
 
[[קטגוריה:תרבות]]
 
[[קטגוריה:תרבות]]

גרסה מ־14:24, 28 ביוני 2007

הצ'יזבטרון בנחאביר - בשלהי מלחמת העצמאות הגיע הצ'יזבטרון לנחאביר ובערב הופיע עם תכניתו בפני הנוכחים במשלט. למחרת, יצאו במשאית לכיוון ניר–עם, נהג המשאית היה דן אבנד והצטרפו אליהם כמה מהחברים בנחאביר. בהגיעם למקום מושבה של משפחת הווחידאת, עלתה המשאית על מוקש. הנוסעים הועפו מהמשאית ושני חברי בארי וחברת הלהקה, נפצעו. מנחאביר הגיעה עזרה והוזעק אמבולנס צבאי ומשאית, שפינה את הפצועים ואת אנשי הצ'זבטרון לניר–עם.