הבדלים בין גרסאות בדף "גר"ר"

מתוך Wikibbutz
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
 
שורה 1: שורה 1:
'''גר"ר''' - ראשי תיבות של "[[גפן]]"-"[[רימון]]"-"[[רותם]]" . שלושה מחזורים בבארי. בכל יום שישי, בשנות השישים, התקיים משחק כדורגל או כדורעף: "[[צבר]]" נגד גר"ר. ותמיד "צבר" ניצחו.
+
'''גר"ר''' - ראשי תיבות של "[[גפן]]"-"[[רימון]]"-"[[רותם]]" . שלושה מחזורים בבארי. בכל יום שישי, בשנות השישים, התקיים משחק כדורגל או כדורעף: "[[צבר]]" נגד גר"ר. ותמיד "צבר" ניצחו.*
 +
 
 +
לעומת זאת, במשחק ה[[הקפות]] שהתנהל דרך קבע ב[[ההפסקה הגדולה|הפסקה הגדולה]] על הדשא שבין ה[[בית כולל|בתים הכוללים]] של צבר-גר"ר - העליונות הצברית עורערה במקצת, וזאת בשל השמאלית המצויינת של עוזי שזר (מגפן אשר בגר"ר).
 +
 
 +
----
 +
*ואולי מכאן בא הביטוי המפורסם מאותם ימים "'''צָבָּצָר - השוויצרים!'''" שהושר בפי הגר"ר'ים, על פי מנגינת "טרזן על העצים, הוא שבר לו ת'ביצים..."
  
 
[[קטגוריה:ג]]
 
[[קטגוריה:ג]]
 
[[קטגוריה:מחזורים]]
 
[[קטגוריה:מחזורים]]
 
[[קטגוריה:ספורט]]
 
[[קטגוריה:ספורט]]

גרסה אחרונה מ־14:06, 11 באוקטובר 2007

גר"ר - ראשי תיבות של "גפן"-"רימון"-"רותם" . שלושה מחזורים בבארי. בכל יום שישי, בשנות השישים, התקיים משחק כדורגל או כדורעף: "צבר" נגד גר"ר. ותמיד "צבר" ניצחו.*

לעומת זאת, במשחק ההקפות שהתנהל דרך קבע בהפסקה הגדולה על הדשא שבין הבתים הכוללים של צבר-גר"ר - העליונות הצברית עורערה במקצת, וזאת בשל השמאלית המצויינת של עוזי שזר (מגפן אשר בגר"ר).


  • ואולי מכאן בא הביטוי המפורסם מאותם ימים "צָבָּצָר - השוויצרים!" שהושר בפי הגר"ר'ים, על פי מנגינת "טרזן על העצים, הוא שבר לו ת'ביצים..."