הבדלים בין גרסאות בדף "מים חמים (במקלחת)"

מתוך Wikibbutz
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
 
שורה 1: שורה 1:
 
[[תמונה:Maim_Hamim_Mivne.jpg|400px|thumb|מכון מרכזי למים חמים, הוקם בסוף שנות השבעים]]
 
[[תמונה:Maim_Hamim_Mivne.jpg|400px|thumb|מכון מרכזי למים חמים, הוקם בסוף שנות השבעים]]
  
'''מים חמים בבארי''' - ליד המקלחת הציבורית הבנויה עץ ופח גלי, היה ניצב דוד ומבער סולר. מדי פעם המבער היה מתקלקל ואז המים היו קרים מדי או שהיו הופכים לקיטור. משנבנו בתי הילדים ושיכון הקומתים, הרכיבו בהם דודים חשמליים או דודים עם [[טפטפות]] (ע"ע). ב–1977, משהחלו לבנות את שיכון הוותיקים, חוסלו הטפטפות והוקם מכון מרכזי לחימום מים. כיום יש בבארי 5 מכונים מרכזיים לחימום מים.
+
'''מים חמים בבארי''' - ליד המקלחת הציבורית הבנויה עץ ופח גלי, היה ניצב דוד ומבער סולר. מדי פעם המבער היה מתקלקל ואז המים היו קרים מדי או שהיו הופכים לקיטור. משנבנו בתי הילדים ושיכון הקומתים, הרכיבו בהם דודים חשמליים או דודים עם [[טפטפות]]. ב–1977, משהחלו לבנות את שיכון הוותיקים, חוסלו הטפטפות והוקם מכון מרכזי לחימום מים. כיום יש בבארי 5 מכונים מרכזיים לחימום מים.
  
 
[[קטגוריה:מ]]
 
[[קטגוריה:מ]]
 
[[קטגוריה:תנאי חיים]]
 
[[קטגוריה:תנאי חיים]]

גרסה אחרונה מ־04:12, 14 ביוני 2007

מכון מרכזי למים חמים, הוקם בסוף שנות השבעים

מים חמים בבארי - ליד המקלחת הציבורית הבנויה עץ ופח גלי, היה ניצב דוד ומבער סולר. מדי פעם המבער היה מתקלקל ואז המים היו קרים מדי או שהיו הופכים לקיטור. משנבנו בתי הילדים ושיכון הקומתים, הרכיבו בהם דודים חשמליים או דודים עם טפטפות. ב–1977, משהחלו לבנות את שיכון הוותיקים, חוסלו הטפטפות והוקם מכון מרכזי לחימום מים. כיום יש בבארי 5 מכונים מרכזיים לחימום מים.