הבדלים בין גרסאות בדף "טרקטורים בבארי"

מתוך Wikibbutz
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
שורה 1: שורה 1:
'''טרקטורים בבארי''' - ב–1947 נרכש הטרקטור הראשון על גלגלים - ה"[[האוליבר|אוליבר]]" (ע"ע). מיד אחריו - שני טרקטורים על שרשראות [[טרקטורים TD6 ו–TD14|TD6 ו–TD14]] (ע"ע). מאז, נקנו טרקטורים רבים וישנים הוחלפו בחדשים. כיום יש בבארי 19 טרקטורים בינוניים וקטנים, 5 טרקטורים גדולים ו–3 טרקטורונים (כולם על גלגלים). הם משמשים את ענפי העזר והשרותים (בנין, שרברבות, חצר, ומשק הילדים) ואת הענפים החקלאיים ([[רפת]], [[פרדס]], ובעיקר - [[גד"ש]]).  
+
'''טרקטורים בבארי''' - ב–1947 נרכש הטרקטור הראשון על גלגלים - ה"[[האוליבר|אוליבר]]" (ע"ע). מיד אחריו - שני טרקטורים על שרשראות [[טרקטורים TD6 ו–TD14|TD6 ו–TD14]] (ע"ע). מאז, נקנו טרקטורים רבים וישנים הוחלפו בחדשים. כיום יש בבארי 19 טרקטורים בינוניים וקטנים, 5 טרקטורים גדולים ו–3 טרקטורונים (כולם על גלגלים). הם משמשים את ענפי העזר והשרותים ([[בנין]], [[שרברבות]], חצר, ו[[משק הילדים]]) ואת הענפים החקלאיים ([[רפת]], [[פרדס]], ובעיקר - [[גד"ש]]).  
  
 
[[קטגוריה:ט]]
 
[[קטגוריה:ט]]
 
[[קטגוריה:חקלאות]]
 
[[קטגוריה:חקלאות]]

גרסה מ־13:09, 28 במאי 2007

טרקטורים בבארי - ב–1947 נרכש הטרקטור הראשון על גלגלים - ה"אוליבר" (ע"ע). מיד אחריו - שני טרקטורים על שרשראות TD6 ו–TD14 (ע"ע). מאז, נקנו טרקטורים רבים וישנים הוחלפו בחדשים. כיום יש בבארי 19 טרקטורים בינוניים וקטנים, 5 טרקטורים גדולים ו–3 טרקטורונים (כולם על גלגלים). הם משמשים את ענפי העזר והשרותים (בנין, שרברבות, חצר, ומשק הילדים) ואת הענפים החקלאיים (רפת, פרדס, ובעיקר - גד"ש).