הבדלים בין גרסאות בדף "ועדת בנים"

מתוך Wikibbutz
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
שורה 1: שורה 1:
'''ועדת בנים''' - הוקמה לראשונה באוקטובר 1977, במקום [[ועדת קשר]]. קיבלה את סמכותה מ[[ועדת חברה|וועדת חברה]]. מתפקידה לטפל בצרכים הייחודיים של הבנים עם סיום לימודיהם בביה"ס ועד גיל 30 (לא כולל בנים שהם עצמם הורים לילדים). ועדת בנים מלווה את הבנים בתקופת שירותם הצבאי, שיחרורם מצה"ל, היקלטותם בעבודה, יציאה לחופשה, ללימודים ועוד. כל זאת, תוך התחשבות בצרכים של כל אחד ושמירה על החובות והזכויות המוגדרות ב[[תקנון בנים|תקנון הבנים]] (ע"ע). מרכז הוועדה ב–3 השנים עד 1996 - צבי אלון.
+
'''ועדת בנים''' - הוקמה לראשונה באוקטובר 1977, במקום [[ועדת קשר]]. קיבלה את סמכותה מ[[ועדת חברה|וועדת חברה]]. מתפקידה לטפל בצרכים הייחודיים של הבנים עם סיום לימודיהם בביה"ס ועד גיל 30 (לא כולל בנים שהם עצמם הורים לילדים). ועדת בנים מלווה את הבנים בתקופת שירותם הצבאי, שיחרורם מצה"ל, היקלטותם בעבודה, יציאה לחופשה, ללימודים ועוד. כל זאת, תוך התחשבות בצרכים של כל אחד ושמירה על החובות והזכויות המוגדרות ב[[תקנון בנים|תקנון הבנים]]. מרכז הוועדה ב–3 השנים עד 1996 - צבי אלון.
  
 
[[קטגוריה:ו]]
 
[[קטגוריה:ו]]
 
[[קטגוריה: מוסדות]]
 
[[קטגוריה: מוסדות]]

גרסה מ־22:55, 17 ביולי 2007

ועדת בנים - הוקמה לראשונה באוקטובר 1977, במקום ועדת קשר. קיבלה את סמכותה מוועדת חברה. מתפקידה לטפל בצרכים הייחודיים של הבנים עם סיום לימודיהם בביה"ס ועד גיל 30 (לא כולל בנים שהם עצמם הורים לילדים). ועדת בנים מלווה את הבנים בתקופת שירותם הצבאי, שיחרורם מצה"ל, היקלטותם בעבודה, יציאה לחופשה, ללימודים ועוד. כל זאת, תוך התחשבות בצרכים של כל אחד ושמירה על החובות והזכויות המוגדרות בתקנון הבנים. מרכז הוועדה ב–3 השנים עד 1996 - צבי אלון.