הבדלים בין גרסאות בדף "ההכשרה הבבלית"

מתוך Wikibbutz
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
 
שורה 1: שורה 1:
'''ההכשרה הבבלית''' - בשלהי 1949 הגיעה לבארי קבוצה של 40 ח"ח צעירים, שעלו מעירק בדרך לא דרך. מעטים מהם היו חברים בתנועת החלוץ וידעו מעט על הקיבוץ. בתקופת הכשרתם למדו את הקיבוץ והתגבשו לגרעין. בשנות ה–50, חלקם התגייסו לצה"ל ואחרים עזבו כדי לעזור למשפחותיהם, שהגיעו לארץ עם גל העליה מעירק. בבארי נותרה רק סגולה מנור. נפטר - אליהו שהרבני ז"ל.
+
'''ההכשרה הבבלית''' - בשלהי 1949 הגיעה לבארי קבוצה של 40 חברים צעירים, שעלו מעירק בדרך לא דרך. מעטים מהם היו חברים בתנועת החלוץ וידעו מעט על הקיבוץ. בתקופת הכשרתם למדו את הקיבוץ והתגבשו לגרעין. בשנות ה–50, חלקם התגייסו לצה"ל ואחרים עזבו כדי לעזור למשפחותיהם, שהגיעו לארץ עם גל העליה מעירק. בבארי נותרה רק סגולה מנור. נפטר - אליהו שהרבני ז"ל.
  
 
[[קטגוריה:ה]]
 
[[קטגוריה:ה]]
 
[[קטגוריה:גרעינים]]
 
[[קטגוריה:גרעינים]]

גרסה אחרונה מ־13:18, 29 ביוני 2011

ההכשרה הבבלית - בשלהי 1949 הגיעה לבארי קבוצה של 40 חברים צעירים, שעלו מעירק בדרך לא דרך. מעטים מהם היו חברים בתנועת החלוץ וידעו מעט על הקיבוץ. בתקופת הכשרתם למדו את הקיבוץ והתגבשו לגרעין. בשנות ה–50, חלקם התגייסו לצה"ל ואחרים עזבו כדי לעזור למשפחותיהם, שהגיעו לארץ עם גל העליה מעירק. בבארי נותרה רק סגולה מנור. נפטר - אליהו שהרבני ז"ל.